No products
The value of the basket includes the minimum delivery cost.
COM-Z-UNIKA INOX
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Comel Unika INOX steam generator with 1,5 lt. boiler, complete of professional iron and silicone iron mat, cable stand and solenoid valve with steam regulation. The outer frame in inox steel.
| Height | 30 cm |
| Width | 26 cm |
| Depth | 40 cm |
| Weight | 10.5 kg |
| Electrical connetcion | 220-240V |
| Boiler capacity | 1.5L |
| Supply power of the steam generator heater | 850W |
| Iron heater power | 850W |
| Working pressure | 2.5 Bar |
| Producent | CO.M.E.L srl |
| Adres | Via dell’Industria 40, 61045 Pergola (Włochy) |
| Kontakt | info[at]comelsrl.eu |
dostępny