No products
The value of the basket includes the minimum delivery cost.
COM-Z-BR/A
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Professional universal electrically heated table Comel BR/A with built-in vacuum. Temperature regulation of the table by thermostat. Complete of silicone iron mat, cable stand. Note: The picture shows the device with accessories sold separately.
| Table dimensions | 118 x 38 x 26 cm |
| Height | 86 cm |
| Weight | 62 kg |
| Electrical connetcion | 220-240V |
| Board heater power | 1000W |
| Suction motor power | 500 W |
| Producent | CO.M.E.L srl |
| Adres | Via dell’Industria 40, 61045 Pergola (Włochy) |
| Kontakt | info[at]comelsrl.eu |
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny