No products
The value of the basket includes the minimum delivery cost.
COM-Z-SNAIL 1 C.RÓŻ
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Steam generator Comel Snail 1 with 0,8 lt. boiler, complete of professional iron and silicone iron mat, cable stand and solenoid valve with steam regulation.
| Height | 20 cm |
| Width | 25 cm |
| Depth | 39 cm |
| Weight | 9.65 |
| Electrical connetcion | 220-240V |
| Boiler capacity | 0,8 L |
| Supply power of the steam generator heater | 850W |
| Iron heater power | 850W |
| Working pressure | 2.5 Bar |
| Producent | CO.M.E.L srl |
| Adres | Via dell’Industria 40, 61045 Pergola (Włochy) |
| Kontakt | info[at]comelsrl.eu |
dostępny