No products
The value of the basket includes the minimum delivery cost.
COM-Z-BR/A-L
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Trousers side seam opening professional table Comel BR/A-L with suction and electric heating. Table temperature regulation with a thermostat. The set includes: a silicone pad for the iron and cable stand.
| Height | 88 cm |
| Width | 140 cm |
| Depth | 20 cm |
| Weight | 66 kg |
| Electrical connetcion | 220-240V |
| Board heater power | 650 W |
| Suction motor power | 500 W |
| Producent | CO.M.E.L srl |
| Adres | Via dell’Industria 40, 61045 Pergola (Włochy) |
| Kontakt | info[at]comelsrl.eu |
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny