No products
The value of the basket includes the minimum delivery cost.
COM-Z-COMELECO+GNIAZDO
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Comel Comeleco steam generator with 1.5 lt. boiler, complete of professional iron and silicone iron mat, cable stand, pressure gauge and solenoid valve with steam regulation. An additional ILME connector (socket) for connecting an additional device. The outer frame varnished.
| Height | 25 cm |
| Width | 25.5 cm |
| Depth | 42 cm |
| Weight | 11,3 kg |
| Electrical connetcion | 220-240V |
| Boiler capacity | 1.5L |
| Supply power of the steam generator heater | 850W |
| Iron heater power | 850W |
| Working pressure | 2.5 Bar |
| Producent | CO.M.E.L srl |
| Adres | Via dell’Industria 40, 61045 Pergola (Włochy) |
| Kontakt | info[at]comelsrl.eu |
Super!
Wytwornica spisuje się znakomicie, zero problemów!
dostępny