No products
The value of the basket includes the minimum delivery cost.
COM-Z-MP/FC
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2018-05-22
Rectangular (125 x 74 cm) electrically heated table Comel MP/FC. Temperature regulation of the table by thermostat. The table has fittings for connection to external steam generator and central vacuum. Complete of silicone iron mat, cable stand.
Note: The picture shows the device with accessories sold separately.
| Table dimensions | 125 x 74 cm |
| Height | 88 cm |
| Weight | 79 kg |
| Electrical connetcion | 220-240V |
| Board heater power | 2000 |
| Producent | CO.M.E.L srl |
| Adres | Via dell’Industria 40, 61045 Pergola (Włochy) |
| Kontakt | info[at]comelsrl.eu |
dostępny
dostępny
dostępny