No products
The value of the basket includes the minimum delivery cost.
COM-Z-MP/FC/A/T 250X75
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Rectangular (250 x 75 cm) electrically heated table Comel MP/FC/A/T to iron curtains, with built-in vacuum. Temperature regulation of the table by thermostat. The table has fittings for connection to external steam generator, steam separator, solenoid valve with steam regulation, silicone iron mat, cable stand, arm hanging without lamp and balancer.
Note: The picture shows the device with accessories sold separately.
| Height | 88 cm |
| Width | 250 cm |
| Depth | 75 cm |
| Weight | 230 kg |
| Electrical connetcion | 380-415V |
| Board heater power | 3000W |
| Suction motor power | 2x600W |
| Producent | CO.M.E.L srl |
| Adres | Via dell’Industria 40, 61045 Pergola (Włochy) |
| Kontakt | info[at]comelsrl.eu |
dostępny